fb_img
Firefly
i

Улици, паркови, плажи, патеки ... Нема ограничувања за вас.  Опремата, обувките и облеката на Firefly ќе ве привлечат со нивниот модерен дизајн, леснотија и различни бои. Firefly рефлектира младешки дух, разиграност и креативна инспирација. Брендот е достапен исклучиво во продавниците на Интерспорт.

Затвори

 423086-665

Firefly MIKO II MINT DARK

1.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 663,00 ден. со
Шифра на производ: 423086-665
 • S
 • M
 • L
 • XL
v
 • За возрасни
 • Машки
 • Зелена
 • 100% Полиестер
 • Шорцеви за пливање
 • За Лето
 • Firefly
Можеби ќе ви се допаднат
41%
PUMA
990,00 ден.
1.690,00 ден.
41%
PUMA
990,00 ден.
1.690,00 ден.
41%
PUMA
990,00 ден.
1.690,00 ден.
50%
PUMA
1.190,00 ден.
2.390,00 ден.
50%
PUMA
1.190,00 ден.
2.390,00 ден.
50%
PUMA
1.190,00 ден.
2.390,00 ден.
50%
PUMA
1.190,00 ден.
2.390,00 ден.
59%
PUMA
1.090,00 ден.
2.690,00 ден.
52%
PUMA
1.290,00 ден.
2.690,00 ден.
52%
PUMA
1.290,00 ден.
2.690,00 ден.
52%
PUMA
1.290,00 ден.
2.690,00 ден.
50%
PUMA
990,00 ден.
1.990,00 ден.
Провери го нашиот блог

Информирајте сè за сите новости.